Toekomstige bivakdata

Toekomstige bivakdata

Jaar Datum Plaats Locatie Thema
2026 11-21 augustus Steinbach Ancien Moulin
2025
2024
2023 1-11 augustus Möderscheid Möderscheider Mühle
2022
2021 1-11 augustus Steinbach Ancien Moulin
2020 10-20 augustus Lommel Chikabo
2019 1-11 augustus De Panne De Kwinte
2018 28 juli – 8 augustus Pula (Kroatië) Ucka
2017 10-20 augustus Voeren De Drink Star Wars
2016 1-11 augustus Möderscheid Möderscheider Mühle Burger King
2015 1-11 augustus Montenau Haus Spoden Harry Potter
2014 1-11 augustus De Panne De Kwinte Ashora
2013 11-21 augustus Steinbach Ancien Moulin Despereaux
2012 1-11 augustus Möderscheid La ferme The Flintstones
2011 1-11 augustus Möderscheid Möderscheider Mühle Asterix & Obelix
2010 11-21 augustus Ortho Gite de Nagimont Spongebob
2009 11-21 augustus De Panne De Kwinte Toy Story
2008 11-21 augustus Montenau Haus Spoden Lucky Luke
2007 1-11 augustus Möderscheid Möderscheider Mühle Hercules
2006 1-11 augustus Anthée Ferme Cornilly Kuifje
2005 1-11 augustus Bastogne (Neffe) Le ferme en rose Robin Hood
2004 1-11 augustus Berismenil Het avonturenhuis Kapitein Dubbelhoofd
2003 10-20 augustus De Panne De Kwinte Indiana Jones
2002 31 juli – 10 augustus Hasselbach Maspelt The Lord of the rings
2001 31 juli-10 augustus Voeren De Drink De geheimen van het wilde woud
2000 1-11 augustus Bastogne (Neffe) Le ferme en rose Boeboeks – De pilletjes van opa Kakadoris
1999 1-11 augustus Valender (Amel) Ferme Kohnen Heksen
1998 31 juli – 10 augustus Ortho Gite de Nagimont Zwarte stenen
1997 11-21 augustus De Panne De Kwinte Vampierstrijd
1996 1 – 11 augustus Dürler Dürler Mühle Boeboeks
1995 1 – 11 augustus La Reid Leonard Flinstones
1994 31 juli – 10 augustus Ortho Gite de Nagimont Asterix en Obelix
1993 1 – 11 augustus Mirwart Pré des forges Robinson Crusoë
1992 31 juli – 10 augustus Xhoffraix Ferme Thunus Indianen
1991 11-21 augustus La Reid Leonard De wereld is een toverbal
1990 11-21 augustus La Gleize Neufmoulin De ridders
1989 31 juli – 10 augustus Forrières Ferme St-Monon Een droom van een bivak
1988 11-21 augustus Bütgenbach De kabouters
1987 11-21 augustus Dürler Dürler Mühle Afdelingsthema
1986 1 – 11 augustus La Gleize Neufmoulin De tijdmachine
1985 31 juli – 10 augustus Laforet Afdelingsthema
1984 31 juli – 10 augustus Berismenil Moulin La Belle Meuse Koning van Katoren
1983 1-11 augustus Laloux Oude Pastorie De jas van Mathias
1982 5-15 augustus De Panne Afdelingsthema
1981 31 juli – 10 augustus Laforet Afdelingsthema
1980 10-20 augustus La Gleize Neufmoulin Afdelingsthema
1979 31 juli – 10 augustus Poteau De boeren
1978 31 juli – 10 augustus Steinbach Ancien Moulin Flup de Flierefluiter
1977 1-10 augustus Durler Durler Muhle Waterschapsheuvel
1976 10-20 augustus Laforet Koning van Katoren
1975 10-20 augustus Berismenil Moulin La Belle Meuse Farwest
1974 10-20 augustus Beausaint Isba des Copettes Het kabouterland
1973 10-20 augustus Laforet Godfried van Bouillon
1972 10-20 augustus Berismenil Moulin La Belle Meuse Asterix
1971 11-21 augustus Beausaint Isba des Copettes Tijl
1970 14-25 augustus Mirwart Pré des forges Willem Tell
1969 11-21 juli Beausaint Isba des Copettes Parsifal
1968 14-24 augustus Bra-sur-Lienne Les Sapinieres Olympiade van start tot meet
1967 Daverdisse Matrozen Ahoi
1966 Dessel Witgoor
1965 Opoeteren
1964 Mechelen ad Maas
1963 1-7 augustus Lichtaart
1962 Houthalen
1961 23-29 juli Sankt-Vith
1960 Kelchterhoef (Houthalen)
1959 13-18 juli Kelchterhoef (Houthalen)
1958 Remersdaal
1957 Remersdaal
1956 23-27 juli Voeren
1955 Lommel
1954 26-30 juli Gellik
1953 31 juli – 4 augustus Roelen (Zutendaal)
1952 2-6 augustus Neerpelt
1951 Zangerheide (Bilzen)
1950 Zangerheide (Bilzen)
1949 Genk
1948 Hechtel
1947 19-23 augustus Lanaken
1946 27-31 juli Achel (ke) – Voeren (kn)
1945 1-4 september Rekem (ke) – Voeren (kn)
1944 Geen bivak: WOII
1943 Geen bivak: WOII
1942 Geen bivak: WOII